Początek historii

Ostatnie 6 miesięcy było najgorętszym okresem w całej mojej dotychczasowej karierze. Z jednej strony bardzo pozytywnym, bo rozpoczęliśmy stosowanie Agile i Scrum w firmie ale również bardzo napiętym ze względu na różne osobiste problemy.

Wydarzenia które jeszcze kiedyś opiszę (muszą trochę opaść emocje)  pchnęły mnie do spojrzenia w przeszłość a jedną z fajnych odskoczni wydaje się podzielenie z innymi swoimi doświadczeniami.

Będę tworzył tego bloga głównie dla własnej satysfakcji jak również potrzeby samorealizacji, ale jeśli ktoś znajdzie coś użytecznego w moich przemyśleniach to na pewno sprawi mi to dodatkową radość.

Większość wpisów będzie dotyczyła tematyki Agile/Scrum ponieważ od kiedy poznałem zagadnienia z tym związane stałem się jej wielkim pasjonatem. Agile i Scrum w szczególności rozwiązuje większość problemów jakie są związane z Software Developmentem. Wszystkie poprzednie obserwacje jakie miałem jako Team Leader i moje przemyślenia w tej dziedzinie dokładnie pokrywają się z rozwiązaniami z zakresu zwinności.

A więc Agile – jestem bardzo za.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.